top of page

BOSTON SCIENTIFIC
ÜROLOJİ

22C98D0D-CE69-44E7-B757-4068C3A86328.jpeg

Sensor™ Dual-Flex PTFE-Nitinol Guidewires with Hydrophilic Tip (10 cm Flexible Proximal End)

Kılavuz tellerde altın standart. Yaklaşık yirmi yıldır rutin ve zorlu vakalarda tutarlı performansa değer veren cerrahlar arasında tercih edilen hibrit tel teknolojisidir.
Dual-Flex Avantajı; Geçişi kolaylaştırmak için 10 cm’lik esnek bir proksimal uca sahiptir ve üreteroskop hasarı riskini en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır.

Zebra ™ Urological Guidewires

Size yolu gösteren kılavuz tel. Mükemmel görsel geri bildirim ve kullanım sağlamak için tasarlanmış çizgili ceketli Nitinol tel. Hassas proksimal kullanım ile pürüzsüz giriş, ilerleme ve geri çekilme için yüzey sürtünmesini azaltmak üzere tasarlanmış distal 60 cm üzerindeki Uro-Glide ™ Kaplama mevcuttur.

0387A81B-64E6-4288-8463-37101C35B11D.jpeg
Görüntü 12.10.2022 12.00.jpg

Amplatz Super Stiff ™ PTFE Coated Guidewires

Düz tel dış bobin, daha büyük iç çekirdeğin ilave şaft sertliği sağlamasına izin verir. Amplatz Süper Sert Kılavuz Telin üreterin aşağısına perkütan yerleştirilmesi, perkütan yolun dilatasyonunu kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. 3,5 cm esnek uç, 6 cm Bentson, 7 cm Bentson ve 3 mm J-Tip dahil olmak üzere çeşitli profillerde atravmatik esnek uç seçenekleri mevcuttur.

PTFE ™Coated Guidewires (Fixed Core)

PTFE kaplamalı paslanmaz çelik bir teldir. Tercihlerinize, hastalarınıza ve prosedürlerinize uyacak şekilde çeşitli çaplarda ve uç konfigürasyonlarında mevcuttur ve kıvrımlı anatomileri , güvenle düzeltip daha ağır aletler sunabilmeniz için tasarlanmıştır .

Görüntü 12.10.2022 12.00 (1).jpg
Görüntü 12.10.2022 12.03.jpg

ZIPwire ™ Hydropilic Guidewires

Sert şaftlı ZIPwire Kılavuz Tel, itilebilirliği artırmak, kıvrımlı anatomiyi düzeltmeye yardımcı olmak ve cihazların ilerlemesini kolaylaştırmak için tasarlanmış. Tamamı hidrofilik bir yapıya sahiptir.

Navigator ™ HD Ureteral Access Sheath Set

Üreteroskopik işlemler sırasında üreteroskopların ve cihazların yerleştirilmesi için üreteral dilatasyon ve çalışma kanalı sağlar. Kılıf ve dilatör üzerine yerleştirme kolaylığı için tasarlanmıştır. Geliştirilmiş kaplama, iki taraflı durumlarda dayanıklılık için tasarlanmıştır.

Görüntü 12.10.2022 12.05.jpg
Görüntü 12.10.2022 12_edited.jpg

Navigator ™ Ureteral Access Sheath Set

Dolambaçlı anatomi yoluyla stabilite ve güç sağlamak için tasarlanmış, paslanmaz çelik bobin ile güçlendirilmiş

UroMax Ultra™ Balloon Dilatation Catheters

Darlıkları gidermek ve daha büyük cerrahi aletlerin yerleştirilmesini kolaylaştırmak için        idrar yolunun radyal dilatasyonu için tasarlanmış balon dilatasyon kateteri. Kit veya tek balon olarak mevcuttur. Bu kit;  UroMax ™ Balon ve basınç göstergeli Encore ™ 26 Şişirme Cihazı içerir

Görüntü 12.10.2022 12.05 (2).jpg
Görüntü 12.10.2022 12.06.jpg

Encore ™ 26 Inflator

Balon şişirme ve söndürme için basınç uygulamak üzere tasarlanmış yüksek basınçlı şişirme cihazı. Encore Şişirme Cihazı, kontrollü tek adımlı balon şişirmeye yardımcı olur.20ml Enflasyon kapasitesi, basınç göstergesi ile birlikte.Tek adımlı kilitleme ve basınç boşaltma için parmakla kilit mekanizmalı büyük baskılı basınç göstergesi kadranı mevcuttur.

Passport ™ Balloon Dilatation Catheters

Üreteroskopik yerleştirme için düşük profilli bir kateter (3F) içeren, idrar yolunun radyal dilatasyonu için tasarlanmış bir kılavuz tel üzerine monte edilmiş balon dilatasyon kateteri. Kapalı kalma süresini veya ek kapsam değişimlerini azaltmak için esnek üreteroskoplarla ilerlemek üzere tasarlanmış 3F kateter (min. Çalışma kanalı 3.4F). Kit veya tek balon olarak mevcuttur

  • Kit, Pasaport Balonu ve basınç göstergeli Encore ™ 26 Şişirici içerir

Görüntü 12.10.2022 12.06 (2).jpg
Görüntü 12.10.2022 12.06 (1).jpg

Occluder ™ Occlusion Balloon Catheters

PCNL prosedürleri sırasında taş parçalarının üreterden aşağı göçünü önlemek için tasarlanmış oklüzyon balonu. Üreterin tıkanması için tasarlanmış uyumlu balon.Radyopak, esnek kateter şaftı.Yerleştirme kolaylığı için düşük sönmüş balon profili.Prosedür boyunca kontrast maddenin retrograd enjeksiyonunu kolaylaştırır.

  • 26 ve 34F şişirilmiş balon boyutları mevcuttur.

LithoVue™

 Tek Kullanımlık Dijital Esnek Üreteroskop, esnek üreteroskopi hakkındaki düşüncelerinizi değiştirir. Taşları hızlı, güvenli ve ekonomik bir şekilde çıkarmanıza yardımcı olmak için yüksek kaliteli görselleştirme ve navigasyon için ayrıntılı yüksek çözünürlüklü dijital görüntüler sunar.

LithoVue Üreteroskop paketini her açtığınızda yeni bir skopla, yeniden kullanılabilir skoplarla ilişkili tutarsız performans 2-5 ve bakım güçlüklerini 6-8 ortadan kaldırırsınız .  Bu, maliyetli kapsam onarımları, kapsam bakımı, kapsam yeniden işleme ve yeniden işleme nedeniyle zaman içinde kapsam performansında bozulma olmaması anlamına gelir. 2,8  Siz ve ekibinizin artık sterilizasyon için zaman ve para harcamanıza gerek yok. Kapsam müsaitliğinin olmaması nedeniyle herhangi bir gecikme veya iptal söz konusu değildir.

Bunun yerine, her vakayı güvenle yeni bir vakayla başlatabilirsiniz. her iki yönde gerçek 270˚ sapma sağlayan yüksek kaliteli, dijital dürbün ve ayrıca önde gelen dijital yeniden kullanılabilir dürbünlerle karşılaştırılabilir ve fiber optik teknolojisinden üstün görüntü kalitesi. 9  Böylece çok çeşitli taşları ve diğer ürolojik durumları net bir şekilde görebilir ve güvenle tedavi edebilirsiniz.

LithoVue_product_full_940x940.jpeg
Ekran Resmi 2023-03-27 13.47.46.png

Women Health/ Advantage Fit™

Transvajinal Orta-Üretral Askı Sistemi, yerleştirme kuvvetini azaltmak ve bandı kasık kemiğine daha yakın bırakmak için tasarlanmış %46 daha ince bir şaft ve %17 daha sıkı eğriye sahiptir. 

Boston Scientific, stres üriner inkontinansı tedavi etmek için eksiksiz bir çözüm portföyü sunarak, hastaları tercih ettiğiniz cerrahi yaklaşımla tedavi etmeniz için size kontrol ve güven verir. Advantage Fit ve Advantage Orta Üretral Askı Sistemleri orijinal şeffaf ağda ve AdvantageTM mavi ağda sunulur ve gelişmiş görünürlük sağlar ve 1 Milyondan fazla Advantage ürününde kullanılır.

Women Health/Obtryx™ II

PrecisionBlueTM Tasarımlı Transobturator Ortaüretral Askı Sistemi, Pürüzsüz askı yerleşimi, minimum doku bozulması için tasarlanmış intraoperatif ayarlanabilirlik ve hassas askı yerleşimine yardımcı olan artan doktor görselleştirmesi sağlamak için tasarlanmış gelişmiş özelliklere sahip transobturator askıdır.

Mesh implant, üretral hipermobilite ve/veya intrinsik sfinkter eksikliğinden kaynaklanan stres üriner inkontinansın tedavisi için bir subüretral askı olarak tasarlanmıştır. İletim cihazlarının, ürojinekolojik prosedürler sırasında cerrahi ağın yerleştirilmesi, yerleştirilmesi, sabitlenmesi ve sabitlenmesinde yardımcı olarak kullanılması amaçlanmıştır.

Kontrendikasyonlar

Mesh implantı aşağıdaki hastalarda kontrendikedir:

• Hamile hastalar, gelecekte büyüme potansiyeli olan hastalar veya gelecekte büyümeyi düşünen hastalar gebelikler

• İmplantın yerleştirileceği yumuşak doku patolojisi olan hastalar.

• İmplant yerleşimini riske atabilecek herhangi bir patolojisi olan hastalar. • Kan temini kısıtlamaları veya tehlikeye neden olabilecek enfeksiyonlar gibi herhangi bir patolojisi olan hastalar iyileştirme.

Ekran Resmi 2023-03-27 13.51.55.png
bottom of page