top of page

HAKKIMIZDA

ERDOGU SON_edited.png

KURULUŞ HİKAYEMİZ

ERDOĞU Markası'nın temelleri 1971 yılında Güngör ERYAŞAR, Kemal ERYAŞAR ve Enver ERYAŞAR kardeşlerin bir araya gelerek oluşturdukları bir ticari beraberlik ile atılmıştır. 1976 tarihinde oluşturulan KOLLEKTİF ŞİRKET sözleşmesi  ile şirketleşme yolundaki ilk adımını “DOĞU PAZARLAMA VE SATIŞ DEPOSU ENVER ERYAŞAR VE ORTAKLARI KOLLEKTİF ŞİRKETİ”  olarak atmıştır.

1977 Yılında S. Ünsal DOĞANOĞLU ile Erzurum’da MERKEZ MEDİKAL KOLLEKTİF ŞİRKETİ adı altında Ticari faaliyetlerine başlamıştır. Erzurum da birlikte çalışılan ve daha önce KOLLEKTİF şirket olarak kurulan MERKEZ MEDİKAL KOLL. ŞTİ'nin ticari yaşamına son verilip şirket ortağı Ünsal DOĞANOĞLU, ERDOĞU PAZARLAMA KOLL. ŞTİ. ortağı olarak bu şirkette ticari faaliyette bulunmaya karar vermiştir. Aynı zamanda şirketin kuruluşundan bugüne dek şirkette özveri ile çalışan Selahattin ARDAHANLI da ortak statüsüne kavuşturularak şirketin bünyesi güçlendirilmiştir.

 

Kurulduğu tarihten beri kurumsal anlayış ile faaliyet gösteren firmamız; ticari hayatında her türlü olumsuz koşul içerisinde bile reel bir gelişme gösterme başarısı sergileyebilmiştir. Erzurum da üst üste en yüksek gelir vergisi ödeyen kurumlar arasında olma başarısını da gösteren firmamız, onlarca yıldır aldığı plaketlere ilaveten 2002 yılında hem Maliye Bakanlığı'ndan hem de Erzurum Ticaret Odası'ndan bu başarısından dolayı ödüllendirilmiştir.

 

Erdoğu Pazarlamanın Sahip olduğu TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesine ilaveten, firmamız için 2004 yılında alınmasına karar verilen ISO 9001 – 2000 belgeleri 2006 yılı başında alınarak kurumsallaşma yolunda yeni bir adım daha atılmıştır.

Kurulduğu günden 2013 yılına kadar hep aynı Yönetim Kurulu ile temsil edilen firmamız; geriden gelen genç arkadaşlarımızın önünü açmak ve onlara ilerleme imkanı sağlayabilmek adına S. Ünsal Doğanoğlu Yönetim Kurulu başkanlığından kendi isteği ile ayrılmıştır. 08.03.2015 günü yapılan 2014 yılı Genel Kurulunda alınan karar gereği yönetimi şirket bünyesinden yetişen profesyonel arkadaşlara devretmiştir.

 

Selahattin Ardahanlı’nın da kendi isteği ile 2015 yılında Yönetim Kurulu Başkanlığından ayrılması sonucu, firma çalışanlarından İsa Ceylan’ın 2015 yılı Genel Kurulunda Yönetim Kurulu Başkanı olmasına ve kadrolarını kurarak çalışmasına karar verilmiştir.                              

 

Erdoğu Pazarlama A.Ş. 2013 yılında İstanbul’da bir Şube açılması kararını alarak çalışmalarını sürdürmüştür. Önceleri Şerifali Tatlısu Mahallesinde faaliyet gösteren bu şubenin daha aktif olması yönünde alınan karar gereğince İstanbul şube 2014 Yılında Uphill Towers adresinde daha sonra da 2019 yılında şimdi ki adresi olan Çamlık Mah. İkbal Caddesi Keten Sokak No 37. Ümraniye / İstanbul adresinde çalışmalarını sürdürmektedir.                                  

 

Erdoğu Pazarlama A.Ş.  Ortaklarının Medikal sahada çeşitli iş kollarına hitap eden birçok firmaya olan ortaklıkları ve bağımsız Yönetim Kurulları ile; Türkiye Medikal malzeme pazarında saygın yerlerini yarım asırı aşkın tecrübe ile devam ettirmekten gururludur.

 

Erdoğu Pazarlama A.Ş. geçmişten gelen gücü ve piyasada oluşan saygınlığı ile "Güvenilir isim Kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden piyasadaki konumumuzu muhafaza edebilmiş olmanın ve buna yıllar içinde yeni halkalar ekleyerek ticari hayatına devam edebilmenin derin hazzını yaşamaktadır.

                                                    © 2022 by Digimedicals www.digimedicals.com

bottom of page