top of page

MINDRAY

ANESTEZİ & YOĞUN BAKIM

İnfüzyon Sistemleri

bene fusion n.jpeg

Bene Fusion n Series

Akıllı dokunuş, Güvenli ilaç tedavisi

Büyük kapasitif tam dokunmatik ekran ve sezgisel arayüz ile BeneFusion n Serisi, üstün kullanım kolaylığının yanı sıra son teknoloji ürünü bir deneyim sunarak daha fazla hassasiyet ve daha yüksek iş akışı verimliliği sağlar. 7 inç tam dokunmatik ekran, günlük işlemleri daha sorunsuz ve daha zahmetsiz hale getirir. Son derece sezgisel arayüz, kritik parametrelerin zarif düzeniyle klinik iş akışını basitleştirir.Hepsi bir arada tasarımıyla BeneFusion n Serisi, çeşitli klinik amaçlar için olağanüstü çok yönlülük sunarak daha kolay yönetim ve daha yüksek iş verimliliği sağlar.

2-24 yuva arasında değişen esnek yerleştirme çözümü, çeşitli infüzyon senaryoları için kapsamlı bir çözüm sağlar.
BeneFusion tDS aktarım yerleştirme istasyonu, güvenli, basit ve etkili bir aktarım sağlar.
Aletsiz tasarım, yuvaları istediğiniz gibi genişletmeyi kolaylaştırır.

Bene Fusion e Series

İş Akışında Verimlilik

3,5 inç renkli kapasitif dokunmatik ekran, kullanıcılara sorunsuz çalışma ile mükemmel bir deneyim sunar.
Sezgisel kullanıcı arayüzü, temel parametrelerin hızla programlanmasını sağlayarak iş akışı sürecini çok daha kolaylaştırır.

BeneFusion eDS'nin modüler yerleştirme tasarımı, 2 yuvadan 16 yuvaya kolay genişletme sağlar.

Akıllı tasarım, pompaların kolay takılmasını sağlar.

BeneVisionTM CMS, tüm hastaların hayati belirtileri ve infüzyon tedavisi ayrıntılarının tek seferde izlenmesini sağlayarak, klinik çalışanlarına hasta bakım kalitesini iyileştirmeleri için kapsamlı bilgiler sağlar.

bene fusion e serisi.png
bene fusion 5 serisi.jpeg

Bene Fusion 5 Series

Mindray, klinik ihtiyaçlara ilişkin yılların derinlemesine içgörüleriyle BeneFusion 5 Serisi infüzyon pompası sistemini geliştirdi. SAFE infüzyonunu çeşitli güvenlik özellikleriyle ve daha da önemlisi SAFE infüzyonuyla ilgili oluşturduğu yepyeni bir konsept aracılığıyla yeniden tanımlamaya ayarlandı: Akıllı sistem, Doğru infüzyon, Kullanıcı dostu tasarım ve Kolay bağlantı.

Basıncı sayısal ve grafik çizimlerle izleyen Dinamik Basınç Sistemi (DPS), potansiyel riskleri önlemek için sağlık görevlilerinin tıkanıklığı önceden belirlemelerine yardımcı olabilir.

Renk kodlu ilaç adlarının bulunduğu DERS İlaç Kitaplığı, ilaç hatası riskini en aza indirmeye yardımcı olur. Bu arada, potansiyel olarak ölümcül aşırı veya yetersiz infüzyonları önlemek için yumuşak/ sert sınıra ulaşıldığında bir uyarı etkinleştirilir ve bu da sağlık görevlilerinin iyileştirilmiş hasta güvenliği için ilaç konsantrasyonları ve dozlama birimleri ile ilgili standart uygulamaları benimsemelerini sağlar.

Genel mekanik doğrulukla, gerçek zamanlı yüksek infüzyon stabilitesi sağlanır;

Deforme IV setlerini telafi edici algoritmayla, uzun saatler boyunca yüksek doğruluk sağlanması garanti edilir.

Bene Fusion 3 Series

BeneFusion 3 Serisi, infüzyon iş akışını kolaylaştıran, çeşitli klinik ihtiyaçları karşılayan ayrıca temel çözümler sunmanın yanısıra yüksek doğrulukta ve güvenli infüzyonlar sağlayarak endişesiz klinik uygulamalara katkıda bulunan, kullanımı kolay bir konsepte sahiptir.

Yüksek doğrulukta algılama sensörleri: Oklüzyon ve hava kabarcıklarının neden olduğu riskleri ve tehlikeleri belirlemeye yardımcı olarak güvenli infüzyon sağlanmasına katkıda bulunur.

Dinamik Basınç Sistemi (DPS): Potansiyel riskleri önlemek için sağlık görevlilerinin tıkanıklığı önceden belirlemelerine yardımcı olmak üzere basıncı sayısal ve grafik çizimlerle izler.

Anti-bolus: Oklüzyon salımı üzerine aşırı ilaç infüzyonunu önlemeye yardımcı olur.

Hızlı başlangıç: İlk damla 2 ila 3 saniye içinde verilerek tedavi zamanında uygulanır.

Titrasyon: Pompayı durdurmadan akış hızını kolayca değiştirerek sürekli ilaç infüzyonuna izin verir.

mindray benefusion 3 series.jpeg
mindray benefusion1series.jpeg

Bene Fusion 1 Series

Hafif ve taşıması kolay kompakt tasarım

Zamanında etkili ilaç tedavisi sağlayan hızlı başlatma işlevi

Sürekli infüzyon sağlayan uzun pil çalışma süresi

Sezgisel kullanım ve kolay kurulum

IP34 koruması

EN-1789 standardını karşılar, ambulansta kullanımı destekler

bottom of page