top of page

BOSTON SCIENTIFIC
GASTROENTEROLOJİ

trapezoid.png

TRAPEZOİD™ RX WIRE-GUIDED RETRIEVAL BASKETS

RX Trapezoid  Taş kırma ve Çıkarma Basketi; itilebilirliği ve kılavuz tel erişimini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Büyük taşları kırmak ve mekanik litotripsi için Alliance ™ II Şişirme Sapı ile birlikte kullanılabilir. 

RX TRIPLE-LUMEN NEEDLEKNIFE

RX Needleknife 3 Lümenli İğneli Sfinkteretom; sfinkterotomiyi  kolaylaştırmak için iğne uçludur.

Görüntü 20.10.2022 12_edited.jpg
Görüntü 20.10.2022 12_edited.jpg

AUTOTOME™ RX CANNULATING SPHINCTEROTOMES

Autotome RX Kanülasyonlu Sfinkterotom; sfinkterotomiyi * kolaylaştırmak ve konumlandırma için kontrollü yönlendirme sağlar.
ÖNEMLİ: Yalnızca Autotome RX 39 ve Autotome RX 44 Sfinkterotomlar.

COMBO CATH™ RX CYTOLOGY BRUSH

RX Combo Cath  Sitoloji Fırças;  hücrelerin toplanması ve safra kanalındaki malin neoplazmaların saptanması için çift lümenli, bir kateterdir.

Görüntü 20.10.2022 13.00.jpg
Ekran Resmi 2022-10-20 13.02.03.png

DREAMTOME™ RX CANNULATING SPHINCTEROTOMES WITH PRE-LOADED DREAMWIRE™  GUIDEWIRE

Düz tel dış bobin, daha büyük iç çekirdeğin ilave şaft sertliği sağlamasına izin verir. Amplatz Süper Sert Kılavuz Telin üreterin aşağısına perkütan yerleştirilmesi, perkütan yolun dilatasyonunu kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. 3,5 cm esnek uç, 6 cm Bentson, 7 cm Bentson ve 3 mm J-Tip dahil olmak üzere çeşitli profillerde atravmatik esnek uç seçenekleri mevcuttur.

SPYGLASS TM DS SİSTEMİ

SpyGlassTM DS Sistemi, pankreas ve safra kanallarının doğrudan görselleştirilmesini sağlar, şüpheli iyi huylu ve kötü huylu durumları değerlendirmek için kullanılır ve zor taşların ve darlıkların tedavisinde kullanılır.

Ekran Resmi 2023-04-12 16.22.30.png
bottom of page